info@ogselektronik.com.tr
> İtfaiye Tepe Lambaları

İtfaiye Tepe Lambaları

OGS Elektronik, ışık modülleri, tepe lambaları, ikaz ışıkları, siren sistemleri, hoparlörler ve araç uygulamaları olan zengin ürün seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Paslanmaz bağlantı parçaları ile sağlam bir alaşım kasaya sabitlenmiş led lenslere sahip itfaiye tepe lambaları, en zorlu çalışma ortamlarında hayatta kalacak şekilde tasarlanmıştır.

OGS Elektronik itfaiye tepe lambaları titreşime karşı korumalıdır, membran havalandırma delikleri ile birlikte entegre sızdırmazlık sistemi tepe lambasını nem, kir ve tozdan korur.

İtfaiye Tepe Lambaları SAE J, EMC/EMI ,ECE R65, ECE R10, Yüksek IP standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. OGS Elektronik, sınıfının lideri EMC performansı ile çoklu voltaj (9V–30V) çalışmasına sahiptir.

İtfaiye tepe lambaları , gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirilmek üzere farklı tasarım ve boyutlarda hazırlanabilir.

İtfaiye tepe lambaları, hızlı ve kolay kurulum için hava koşullarına dayanıklı bir muhafaza, siyah çerçeve ve lastik parçalar ile birlikte gelir. Çeşitli araç türleri ve uygulamaları için çok çeşitli braketler mevcuttur.

İtfaiye Tepe Lambaları